KURS KWALIFIKACYJNY: OPIEKUN W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM
Kurs będzie prowadzony w Kielcach, Warszawie, Żyrardowie, Myślenicach i Bochni. Zdobądź nowy zawód w 2 miesiące.

Czytaj więcej...

Konferencja Young Science - Uniwersytet w Zilinie, Słowacja

Szanowni Państwo!
na prośbę naszego Partnera Uniwersytetu w Zilinie przekazujemy informację o XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Młoda nauka - nauka i kryzys" (Mladá veda - Veda a krízové situácie), która odbędzie się w dniach 14-15.10.2015 w siedzibie Uniwersytetu. Konferencja jest przeznaczona dla doktorantów i młodych pracowników naukowych. Więcej informacji o konferencji możecie Państwo znaleźć pod adresem internetowym: http://fbi.uniza.sk/kkm/stranka/aktualna-konferencia-27

Rejestracji na konferencję można dokonać używając linku: https://oppazs.typeform.com/to/RMEvHt
W sprawie pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Panią Ing. Veroniku Orieškovú mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub telefonicznie:  +421 41 513 6720.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie podsumowujące rok akademicki 2014/2015


Szanowni Państwo,Serdecznie dziękujemy za liczny udział w spotkaniu podsumowującym rok akademicki 2014/2015, które odbyło się 21 czerwca w Wólce Milanowskiej. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie oraz wkład jaki wnosicie Państwo w funkcjonowanie naszej Uczelni. Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyły przepiękne zjawiska atmosferyczne. Podwójna tęcza okiem Pana Krzysztofa Kaputy - fotografa Staropolskiej Szkoły Wyższej.