dr Emilia Barbara Sieńko-Kułakowska nowym Dziekanem Wydziału w Bochni

Emilia Barbara Sieńko-Kułakowska - dr nauk ekonomicznych, stypendystka The Central European Scholarship Program managed by Georgetown University in Washington D.C., pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Ekonomicznym UMCS Filia w Rzeszowie, Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Kierownik Merytoryczny międzynarodowego projektu badawczego: Efektywne klastry – podstawą innowacyjności i trwałego rozwoju regionalnego, Afiliowany wykładowca MOC Institute for Strategy and Competitiveness Harvard Business School, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Bochni Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach.

Zdobądź lepsze wyniki z matematyki! Zapisz się na kurs przedmaturalny w StSW!

Jesteś przed maturą i obawiasz się matematyki? Już nie musisz! Skorzystaj z okazji i zapisz się na kurs przedmaturalny w Staropolskiej Szkole Wyższej. Kursy będą prowadzone w Kielcach, Myślenicach i Bochni.

Konferencja Young Science - Uniwersytet w Zilinie, Słowacja

Szanowni Państwo!
na prośbę naszego Partnera Uniwersytetu w Zilinie przekazujemy informację o XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Młoda nauka - nauka i kryzys" (Mladá veda - Veda a krízové situácie), która odbędzie się w dniach 14-15.10.2015 w siedzibie Uniwersytetu. Konferencja jest przeznaczona dla doktorantów i młodych pracowników naukowych. Więcej informacji o konferencji możecie Państwo znaleźć pod adresem internetowym: http://fbi.uniza.sk/kkm/stranka/aktualna-konferencia-27

Rejestracji na konferencję można dokonać używając linku: https://oppazs.typeform.com/to/RMEvHt
W sprawie pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Panią Ing. Veroniku Orieškovú mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie:  +421 41 513 6720.

Serdecznie zapraszamy!